Meghívó – gyermektábor 2019

A Barsi Egyházmegyei gyermektáborra 2019. július 1-től 5-ig kerül sor Nagysallón. A táborba 7-től 12 éves korig lehet jelentkezni. A tábor július 1-én hétfőn 10-órakor kezdődik (gyülekező 8.30 tól – 9.45-ig), a zárásra július 5-én pénteken kerül sor a 18.00 órakor kezdődő istentisztelettel. A tábor címe: „Gyere utánam“ (KOEN program alapján). A tábor részvételi díja 40,- € /fő (szívesen fogadunk természetbeli adományokat is). Jelentkezni június 23-ig lehet telefonon, vagy a gyülekezet lelkészén keresztül. A tábor kapacitása: 35 gyermek + vezetők. Beérkezési sorrendben fogadjuk a jelentkezéseket. 35 gyermek bejelentekezése után a többiek várólistán vannak. Amennyiben valaki kiesik, jöhet a következő a várólistáról.
Felhívjuk a szülők figyelmét:
• Az egészségügyi kártya mellett orvosi igazolás is szükségeltetetik. Orvosi igazolás nélkül a gyermek nem maradhat a táborban!
• Ha valaki gyógyszereket szed, vagy valamilyen allergiában szenved, arról pontos tájékoztatást kérünk.
• A nyilatkozatok kitöltése helyben történik
• A gyermekek ne hozzanak magukkal semmi elektronikai eszközt. A szervezők elérhetőek lesznek, lehetőség lesz a gyermekek felől érdeklődni.
• Kérjük a szülők elérhetőségét!
• A gyermekek hozzanak magukkal hálózsákot, vagy takarót és vánkust,
• kényelmes nyári ruhát, melegebb ruhát, pizsamát, papucsot, sportcipőt, alsónemüt, zoknit, higiéniai eszközöket stb.
Szeretettel várunk minden gyermeket. Kérdés esetén a következő tel. számon érdeklődhetnek Csernyík M. 0911 35 48 34.
Megértésüket köszönjük!
A találkozás reményében: Csernyík Magdolna